Haber
22 Haziran 2019 - Cumartesi 14:46
 
Berat Albayrak, Özge Ulusoy iddialarına böyle yanıt verdi
Ekşi Sözlük'te açılan 'Berat Albayrak-Özge Ulusoy' konu başlığıma erişim engeli getirilirken, Bakan Berat Albayrak hakkında çıkan iddialara aile fotoğrafı paylaşımıyla yanıt verdi.
GÜNCEL Haberi
Berat Albayrak, Özge Ulusoy iddialarına böyle yanıt verdi

Sosyal medyada öne sürülen Berat Albayrak-Özge Ulusoy iddialarına erişim yasağı getirildi. Ekşi Sözlük'te açılan bir konu başlığında Bakan Albayrak ile model Özge Ulusoy'un ilişkilerinin olduğu iddia edilmişti. Tepki çeken iddianın ardından Ekşi Sözlük'teki konu başlığına erişim engeli getirilirken; Albayrak-Ulusoy iddiası sosyal medyada konuşulmaya devam etmişti.

 

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla iddialara da yanıt vermiş oldu. Eşi çocuklarıyla birlikte poz veren Albayrak, şu ifadeleri kullandı: "Ailemizin sanat ruhlu ve naif üyesi Mahinur'umuz mezun oldu. Doğduğu gün daha dün gibi. Yüzündeki masum tebessümü hiçbir kötülük silmesin. Vatanına milletine hizmetten hiçbir art niyet alıkoymasın seni ve senin gibi bütün masum çocuklarını bu milletin. Aile, sevgi, sadakat merhamet ve inanç ister. Bundan bihaber olanlara mutlu aile tablosu acı verir. Dünyanın tüm zorluklarına göğüs germe gücünü bu tablodan almayı bana nasip ettiği için Rabbime şükrediyorum."

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı