Haber
13 Eylül 2017 - Çarşamba 13:11
 
Başkan Karaosmanoğlu Bahri Yavuz'u tebrik etti
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Yavuz ve yönetimini makamında kabul etti
SPOR Haberi
Başkan Karaosmanoğlu Bahri Yavuz'u tebrik etti

Yurt içi ve dışında ki futbol sektörü üzerine değerlendirmelerin yapıldığı görüşmede, Türkiye’de ki futbol kulüplerinin gelecekte var olmasının gelir gider dengesine bağlı olduğu da bir kez daha vurgulandı. Kocaelispor markasının bu kentin bir değeri olduğunu belirten Başkan Karaosmanoğlu, “Kocaelispor’un başarısı beni mutlu eder. Kocaelispor başkanı Bahri Yavuz ve Yönetimini istikrarlı ve başarılı yönetimlerinden dolayı kutluyorum “dedi.

BAHRİ YAVUZ, “İLK MAÇI İPLE ÇEKİYORUZ”

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin vermiş olduğu desteklerden dolayı Karaosmanoğlu’na teşekkür eden Yeşil Siyahlıların kulüp başkanı Bahri Yavuz ise, “Kulübümüzü şeffaflık anlayışı üzerine yönetiyoruz. Kulübümüzün renklerine gönül vermiş taraftarlarımızın keyifle izleyeceği ve gurur duyacağı bir takım için çalışıyoruz. Yeni statta da çıkacağımız ilk maçı iple çekiyoruz ” ifadelerini sarf etti.

KARAOSMANOĞLU, “TÜM KENT SAHİP ÇIKMALI”

Son olarak tüm kentin sahip çıktığı Kocaelispor’un daha kolay başarılara imza atacağını ve kendi ayakları üzerinde durarak daha rahat kuramsallaşacağını söyleyen Başkan Karaosmanoğlu da, “Altyapısıyla güçlü bir futbol takımı geleceğe güvenle bakar. Motivasyon ve inanç da başarıyı yakalamaya yardımcı olur. Kocaelispor azim ve kararlılıkla sahada mücadele ederse hedeflediği başarıya muhakkak ulaşacaktır ” diye konuştu. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı