Haber
17 Haziran 2019 - Pazartesi 17:06
 
Başkan Büyükakın'dan 6 ay para yok!
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Kocaelispor ile ilgili süreci hayli yakından takip ediyor.
KOCAELİSPOR Haberi
Başkan Büyükakın'dan 6 ay para yok!

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Kocaelispor ile ilgili süreci hayli yakından takip ediyor. 14 Haziran’daki genel kurul öncesi tek liste ile seçime gidilmesi yönünde fikir beyan eden Büyükakın, yeni başkan Hüseyin Üzülmez ve yönetimine karşı net bir tavır sergiledi ve “Size ilk 6 ay para yok. Çalışın, bir görelim” ifadesinde bulunduğu öğrenildi. 

 

Başkan Büyükakın, Yeşil Siyahlılara farklı projelerle kaynak üretme konusunda yardımcı olacak. Bunun bilincinde olan yönetim kurulu çalışmalarına yoğun tempoda devam ediyor. 

 

GÖREVLER DAĞITILACAK

 

Başkan Üzülmez, mazbatasını aldıktan yönetimi ile ilk toplantısını Kocaeli Ticaret Odası’nda yapmıştı. Yeni başkan dün akşam ikinci yönetim kurulu toplantısını yapacaktı. Toplantı alınacak kararlar arasında olağanüstü genel kurul kararı alınması ve yönetimin görev dağılımının yapılması bekleniyordu.

 

Bu arada yönetimin acilen yeni teknik adamın belirlenmesi konusunu masaya yatıracağı öğrenildi.  Teknik ekip belirlendikten sonra ise mevcut futbolcularla görüşülmesi ve transfer hususunun transfer komitesine ve teknik ekibe bırakılacağı öngörülüyor.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı