Haber
02 Mart 2018 - Cuma 16:32
 
Başiskele Spor Kulübü Öğrencileri madalyaya doymadı
Geçtiğimiz haftalarda Antalya’da düzenlenen Ekrem Zomp 1. Bölge Yüzme Şampiyonası’na katılan Yarınlar İçin Başiskele Spor Kulübü Öğrencisi Cansu Özkök bayanlarda altın madalya kazanırken, İrfan Ege Çetin ise gümüş madalya kazandı
- Haberi
Başiskele Spor Kulübü Öğrencileri madalyaya doymadı

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu’nun (TOSSFED) düzenlemiş olduğu Ekrem Zomp 1. Bölge Yüzme Şampiyonası Antalya’da gerçekleşti. Şampiyonaya 81 ilden 96 özel sporcu katıldı.Her ilden özel sporcuların katıldığı yüzme şampiyonasında, bayanlarda 400 metrede, 200 metrede ve 50 metrede şampiyon olan Cansu Özkökaltın madalyaları Kocaeli bölgesine kazandırdı. Bütün öğrencileriyle her zaman gurur duyduğunu söyleyen Yarınlar İçin Başiskele Spor Kulübü yöneticisi İdris Şahbaz, 2 hafta sonra yine Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu’nun (TOSSFED) düzenleyeceği Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazanan öğrencisi Cansu Özkök’e başarılar diledi.

 

ÇETİN, GÜMÜŞ MADALYA ALDI
Yarınlar İçin Başiskele Spor Kulübü öğrencilerinden İrfan Ege Çetin Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu’nun (TOSSFED) düzenlemiş olduğu bölge yüzme şampiyonasında erkeklerde 200 metrede ve 1500 metrede 2. Olarak gümüş madalya, 400 metrede ise 3. olarak bronz madalyayı Kocaeli bölgesine kazandırdı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başiskele, Spor, Kulübü, Öğrencileri, madalyaya, doymadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı