Haber
14 Eylül 2017 - Perşembe 07:19
 
Balcıoğlu: “Nerede istenirse orada görev yaparız”
AK Parti İzmit ilçe başkan aday adayı olarak Ankara'daki mülakata giden ancak aday gösterilmeyen Emel Ceylan Balcıoğlu sosyal medya hesabından açıklamada bulundu
- Haberi
Balcıoğlu: “Nerede istenirse orada görev yaparız”

AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı için aday adayı olarak Alper Doğan, Emel Ceylan Balcıoğlu ve Hasan Ayaz, Ankara'ya giderek mülakata girmiş ve Hasan Ayaz aday olarak gösterilmişti. Aday gösterilmeyen Balcıoğlu sosyal medya hesabından açıklama yayınladı.

 İŞTE BALCIOĞLU'NUN AÇIKLAMASI

 "Türkiye'nin geleceği için büyük projelere imza atan Adalet ve Kalkınma Partisi'nin içerisinde yıllardır görev almaktan dolayı şeref duydum. Bu ailenin içerisinde Ak Parti Kocaeli il başkanımız Sayın Şemsettin Ceyhan başta olmak üzere il yönetimimizle önemli sınavlar verdik. Verdiğimiz her sınavdan hamd olsun başarıyla sıyrıldık. Ekip ruhuyla bütünleşen il yönetimi ailemizce, gece gündüz davamız bir adım daha ileri gitsin diye mücadele ettik, mücadele etmeye devam edeceğiz. Bu yolda bize manevi güç veren siyasi büyüklerimizin her zaman desteğini htik. Ve süreç bizi Ak Parti Genel Merkezimizin takdiri ile İzmit İlçe Başkanlığı için Ankara'da olmamıza sebep oldu. Üç isim arasından Genel Merkezimiz kararını açıkladı. Seçilen dava arkadaşım Sayın Hasan Ayaz'a şimdiden başarılar dilerim süreçte her zaman yanında olacağız. İnandığım davamın 2023 hedeflerine ulaşması adına gece gündüz çalışmaya devam. Türkiye’nin desteğini bekleyen, dünya beşten büyüktür diyen bir davaya bir damla su taşımak için buradayız. Nerede olmamız istenirse orada göreve hazır oluruz. Sonunu düşünmez bir adım geri durmayız. Bu süreçte bizleri yalnız bırakmayan destek mesajları atan tüm dava arkadaşlarıma, dostlarıma, büyüklerime çok teşekkür ederim.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı