Haber
18 Eylül 2017 - Pazartesi 13:54
 
Bahri Yavuz’dan tehdit açıklaması
Kocaelispor Kulübü Başkanı Bahri Yavuz, önceki akşam yayınlanan istifa açıklamasının Yeşil Siyahlı taraftarlar tarafından tepki toplaması üzerine yeni bir açıklama yayınlayarak durumu düzletti
SPOR Haberi
Bahri Yavuz’dan tehdit açıklaması

ŞAHSINA VE AİLESİNE TEHDİT

Kocaelispor Kulübü’nün resmi sosyal medya mecralarından yazılı bir açıklama yayınlayan Kocaelispor yönetimi, Ümit Metin Yıldız ile yollarını ayrıldığını duyurdu. Açıklamada Ümit Metin Yıldız’a teşekkür edilirken, Yeşil Siyahlı taraftarların tecrübeli teknik adamı hem sosyal medyadan hem de şahsi cep telefonundan arayarak tehdit ettiğini ve ailesine yönelik ağır hakaretlerin yapıldığına vurgu yapıldı.

TARAFTARLARDAN TEPKİ

Yapılan açıklamanın ardından Yeşil Siyahlı taraftarların büyük tepki göstermesi sonrası başkan Bahri Yavuz yeni bir açıklama yayınlamak zorunda kaldı. Tepkiler sonrası yayınlanan açıklamada, ayrılık açıklamasında yer alan ifadelerin tüm camiaya yönelik olmadığını ve bazı kişileri kapsadığı belirtildi. Bu açıklama sonrası Yeşil Siyahlı taraftarlar, Kocaelispor’a yakışmayan bu davranışları sergileyen isimlerin cezalandırılması için çalışma başlattı. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı