Haber
15 Ekim 2019 - Salı 16:28
 
Bahçeşehir Koleji’nde Kocaelispor'a sevgi seli
Kocaelispor Teknik Direktörü Engin Korukır ile futbolculardan Burak Süleyman, Kemal Can Aydemir, Mesut Özdemir ve Volkan Mert Korkmaz Bahçeşehir Koleji’nin düzenlediği panele katıldı. Yoğun ilginin olduğu etkinlikte futbolculara sevgi seli vardı.
KOCAELİSPOR Haberi
Bahçeşehir Koleji’nde Kocaelispor'a sevgi seli

ÖĞRENCİLERDEN YÜKSEK İLGİ

 

Köseköy’de faaliyet gösteren, ilimizin saygın eğitim kurumlarından Bahçeşehir Koleji'nde Kocaelispor rüzgarı esti. Düzenlenen panele Teknik Direktör Engin Korukır, takım kaptanları Burak Süleyman ve Kemal Can Aydemir ile birlikte Mesut Özdemir ve Volkan Mert Korkmaz katıldı. Okulun kurucusu ve Kocaelispor yönetim kurulu üyesi Recep Haldız ile basın sözcüsü Haşmet Uçar da paneli takip etti. Öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği panel, Kocaelispor tarihini anlatan sine vizyon gösterisiyle başladı.

 

“BURAYA MAYIS AYINDA ŞAMPİYON OLARAK GELMEK İSTİYORUZ”

 

Soru cevap şeklinde yapılan panelde öğrenciler, merak ettikleri soruları Engin Korukır ve futbolculara yöneltti. Eğlenceli anların yaşandığı panelde teknik direktör Engin Korukır, kendi memleketinde çalışmanın zorluğundan bahsederken, başarısız olma lükslerinin olmadığını belirtti, “Mayıs ayında buraya şampiyon takım olarak yeniden gelmek isteriz”dedi. Korukır, “en beğendiğiniz yerli antrenör kim?” sorusuna ise “Hikmet Karaman” cevabını verdi.

 

“RONALDO GELECEĞİM DESE BURAK’I TAKIMDAN ATAR MISINIZ?”

 

Bir öğrencinin Korukır’a, “Ronaldo Kocaelispor’a geleceğim dese, Burak abiyi takımdan atar mısınız?” şeklindeki sorusuna Burak Süleyman kendi cevap verdi. Yetenekli futbolcu, “Ronaldo gelirse ben ayrılırım” dedi. Daha iyi bir teklif gelmesi halinde başka takıma gidip gitmeyeceği şeklinde bir soruya ise Burak Süleyman, “Önce maddi anlamda Kocaelispor’u mutlu etmeleri gerekiyor” cevabını verdi. Yıldız futbolcu ayrıca öğrencilere, yaşadıkları şehrin takımını tutmalarını tavsiye etti.

 

DOĞRU CEVABA KOCAELİSPOR ATKISI HEDİYE

 

Panelde futbolcular da öğrencilere Kocaelispor’la ilgili sorular sorarken, doğru cevap verenlere Kocaelispor atkısı hediye edildi. En zor soruya doğru cevap veren öğrenciye ise teknik direktör Engin Korukır, Kocaelispor forması hediye etti. Panel sonunda katılımcılara plaket takdim edilirken, Engin Korukır ve futbolcular, organizasyon daveti için Bahçeşehir Koleji yetkililerine teşekkür etti.

 

atki-hediye-edildi.jpg

 

moderator.jpg

 

Panelin moderatörlüğünü gazeteci Yiğit Özcan yaptı.

 

ilgi-002.jpg

 

yarisa-girdiler.jpg

 

soru-sordular.jpg

 

engin-korukir-003.jpg

 

Teknik Direktör Engin Korukır’a plaketini, Kocaelispor Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda okul kurucusu Recep Haldız verdi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı