Haber
18 Eylül 2019 - Çarşamba 14:06
 
Aygün: 'Cevabımızı yaptığımız hizmetlerle veriyoruz'
Derince Çınarlı Mahallesi Kılavuz Sokak’ta devam eden taş duvar yapım çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Aygün, “Halkımızı yanlış yönlendiren bazı CHP’li meclis üyelerine en güzel cevabı, yaptığımız hizmetlerle veriyoruz” dedi
YAŞAM Haberi
Aygün: 'Cevabımızı yaptığımız hizmetlerle veriyoruz'

ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

 

Derince Belediyesi, ilçenin her noktasında gerek alt ve üstyapı düzenlemeleri, gerekse rutin hizmetleri hummalı bir şekilde sürdürüyor. Vatandaşların yaşadığı her sorunda yanında olan Derince Belediyesi, Çınarlı Mahallesi Kılavuz Sokak’ta çöken yolda taş duvar yapım çalışmalarına devam ediyor. İhale sürecinin tamamlanmasının ardından hızlı bir şekilde başlayan taş duvar yapım çalışmaları ile bölgedeki sıkıntı tamamen gideriliyor. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, beraberinde Başkan Yardımcısı Ayşe Mamat, Meclis Üyesi Nurhan Baytak ve daire müdürleri ile birlikte bölgede yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

 

HALKIMIZI YANLIŞ YÖNLENDİRDİLER

 

Bölgede devam eden taş duvar yapım çalışmalarını inceleyen Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “Daha önce halkımıza söz verdiğimiz gibi Çınarlı Mahallesi Kılavuz Sokak’ta çöken yolda taş duvar yapım çalışmalarımız devam ediyor. Bölgede yapacağımız düzenlemelerle ilgili meclis üyelerine Meclis’te bilgi vermiştik. Oysa amaçları hizmet etmek yerine şov yapmak olan bazı CHP'li meclis üyeleri, halkımızı ve kamuoyunu yanlış yönlendirmişlerdir. Onlara en güzel cevabı, kıymetli halkımıza yaptığımız hizmetlerle vermeye devam ediyoruz” dedi.

 

inceleme-2.jpg

 

inceleme-3-002.jpg

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı