Haber
11 Aralık 2019 - Çarşamba 14:34
 
Aydın Ünlü: Videoyla ilgili suç duyurusunda bulanacağız
MHP İl Başkanı Aydın Ünlü dün akşam bazı gazetelerde haberleştirilen videoya ilişkin basın açıklaması gerçekleştirdi. Ünlü, “Bu MHP’ye bir kaset operasyonudur” dedi
YEREL POLİTİKA Haberi
Aydın Ünlü: Videoyla ilgili suç duyurusunda bulanacağız

Aydın Ünlü’nün açıklamasından satırbaşları şöyle; Biz mücadele adamıyız. Karanlıktan gelen seslere aldırış etmeyeceğiz. Bir süre önce gizli kamerayla çekilmiş gerek aile hayatım gerekse siyasi hayatımla bağdaşmayan bir video çekilmiştir. Madem benim bir ilişkim var, bugün bu durumun ete kemiğe bürünmüş bir hali olurdu. Yani videoyu çeken kişi beni de çekerdi. MHP hukuk birimi bu konuyla alakalı gerek basın mensuplarıyla ilgili gerekse haberi yapan gazetelerle ilgili suç duyurusunda bulunacaktır.

 

'KASET OPERASYONU'

 

Bu kaset haberini FETÖ ile ilişkisi olan kişilerin nasıl büyük puntolarla yazdığını gördük. BU MHP’ye bir kaset operasyonudur. 1 buçuk yıl önce çekilmiş bir görüntüdür. Bugünlere saklanmış ve bugün servis edilmiş bir görüntüdür. Biz MHP Kocaeli İl Teşkilatı olarak bu konuyu çok uzatmadan liderimiz Devlet Bahçeli’nin emirleri doğrultunda hareket etmeye devam edeceğiz". Aydın Ünlü’nün bu kısa açıklamasının ardından basın toplantısı sona erdi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı