Haber
05 Şubat 2018 - Pazartesi 14:06
 
Antikkapı’da kıdem plaketleri verildi
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Antikkapı A.Ş. hizmet yılı ödül töreni dolayısıyla personelle bir araya geldi
KOCAELİ Haberi
Antikkapı’da kıdem plaketleri verildi

Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Anikkapı A.Ş. personeli için Seka Deniz’de hizmet yılı ödül töreni düzenlendi. Düzenlenen programda 5-10 ve 15’inci yılını doldurmuş ve 20 yılın üzerinde hizmeti olan Anikkapı A.Ş. personeline plaket takdim edildi. İlk kez gerçekleştirilen program gelecek yıllarda da düzenlenecek.

 

HER YIL YAPILACAK
Programa Antikkapı A.Ş. Genel Müdürü İslam Yücel, UlaşımPark A.Ş. Genel Müdürü Yasin Özlü, yönetici ve tüm Antikkapı A.Ş. çalışanları aileleri ile birlikte katıldı. Programda konuşan Antikkapı A.Ş. İnsan Kaynakları Müdürü Tuğba Büyükgöz  “Antikkapı A.Ş. bölgemizin hizmetleriyle sektörde kendini kanıtlamış  en köklü firmalarından biri. Böyle köklü bir firmanın en genç çalışanlarından biri olarak aranıza katılmış olmaktan mutluluk duyuyorum. Bu akşam bir başlangıç olacak ve bundan sonraki yıllarda da geleneksel olarak kutlanmaya devam edecek” dedi.


GÜZEL TESİSLER KAZANDIRDINIZ
UlaşımPark A.Ş. Genel Müdürü Yasin Özlü de konuşmasında “Kocaeli Büyükşehir Belediyesi büyük bir aile. Biz de bu ailenin içinde birer ferdiz. Çok güzel gelişmeler oldu. Çok güzel tesisler kazandırdınız bu şehre. Hepinizi tebrik ediyorum. Başarılar diliyorum. Arkadaşlarımızdan çok destek gördük dualarını esirgemediler. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi. 


TASARRUFA VURGU
Antikkapı AŞ Genel Müdürü İslam Yücel ise konuşmasında şunları kaydetti: “Yasin Özlü’den görevi devraldığımızda Antikkapı ve Sekapark A.Ş.’yi birleştirme süreçlerini önümüzde bulduk. Önümüzde çok iş vardı. Sağ olsun Yasin Bey her zaman yanımızda oldu. Bu akşam burada olmak benim için büyük mutluluk. Antikkapı ailesinin bu kadar büyük olduğunu hmek, görmek ayrı bir duygu. Elimizden geldiğince standartlarımıza göre çalışıyoruz.” Antikkapı A.Ş. Genel Müdürü İslam Yücel tasarrufa da vurgu yaparak şirket olarak tasarruf konusunu önemsediklerini ve uyguladıklarını kaydetti. Genel Müdürü Yücel “Sadece yüzde 2 tasarruf sağlayarak bir buçuk milyon kazanç sağlıyoruz. Bu da şu içinde bulunduğumuz tesisten iki tane yapıyor” dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Antikkapı’da, kıdem, plaketleri, verildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı