Haber
30 Ocak 2018 - Salı 13:29
 
Alo Evlat yaşlıları Erdoğan’la buluştu
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Alo Evlat Hattı ekibi tarafından bakımı yapılan ilçenin büyüklerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile buluşturarak, en büyük arzularından birinin yerine gelmesine vesile oldu
- Haberi
Alo Evlat yaşlıları Erdoğan’la buluştu

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ödüllü projelerinden biri olan Alo Evlat Hattı ekibi tarafından bakımı yapılan Kartepe’li büyükler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi. AK Parti İl Gençlik Kolları’nın kongresi için ilimize gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın programında en dikkat çeken olaylardan biride Kartepe Alo Evlat Hattı’nın yaşlılar ile bir araya gelmesi oldu. 


BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ
AK Parti Gençlik Kolları’nın Yahya Kaptan’da bulunan Şehit Recep Topaloğlu Spor Kompleksinde düzenlenen kongresinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan büyük bir coşku ile karşılandı. Salon içerisinde ve dışarısında bulunan kalabalık topluluk tarafından sevgi ve coşku ile karşılanan Erdoğan’ın, Kartepe Belediyesi Alo Evlat Hattı yaşlıları ile karşılaşmasında duygusal anlar yaşandı. 


BAŞARILAR DİLEDİ
Alo Evlat Hattı ekiplerince bakımı yapılan Kartepe’nin büyüklerine verilen hizmetler hakkında Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bilgi verildi. 2016 yılında kurulan Alo Evlat Hattı ekibinin yaptığı çalışmaları anlatan Başkan Üzülmez, kendilerine gelen her türlü isteklerinin karşılandığını ve son olarak da Şubat ayı içerisinde kutsal topraklara götürülerek en büyük hayallerinden birinin gerçekleşeceğini Cumhurbaşkanı Erdoğan’a iletti. 


DUA ETTİLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı karşılarında gören Kartepeli yaşlılar ise mutluluk ve heyecanın verdiği aşırı duygu yoğunluğu içerisinde gözyaşlarını tutamayıp, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sevgilerini ve hayır dualarını en doğal halleri ile ilettiler. Kendilerine bu fırsatı sağlayan Başkan Üzülmez’e dua ettiler. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Alo, Evlat, yaşlıları, Erdoğan’la, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı