Haber
09 Ocak 2018 - Salı 13:17
 
Alo Evlat’tan sıcak dokunuş
Kartepe Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, engelli oğlu ve kızı ile yaşayan Hatice Yılmaz’ın (80) evinin tadilatını yaptı
- Haberi
Alo Evlat’tan sıcak dokunuş

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, iyi günde kötü günde hemşerilerinin yanında olmaya özen gösteriyor. Özellikle ilçe sınırların yaşayan, dar gelirli vatandaşların sorunlarının çözümünde azami özen gösterilmesini sağlayan Başkan Üzülmez’in desteğiyle ihtiyaçlar tarafından en ince ayrıntısına kadar Alo Evlat Hattı ekibi tarafından yerine getiriliyor. 


GEREKENLER YAPILDI
Kartepe Rahmiye Mahallesi’nde ikamet eden yüzde 80 engelli oğlu ve kızı ile zor koşullarda yaşayan, eşi vefat eden Hatice Yılmaz’ın talebini Kartepe Belediyesi yerine getirdi. Yılmaz tarafından Kartepe Belediyesi’ne yapılan başvuru sonrasında harekete geçen Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri inceleme sonrasında ihtiyaçları belirledi. Ekipler tarafından Yılmaz’ın evinde akıtan çatı hemen açılarak yenilendi. Ardından ahşap olan eskimiş pencereleri plastik doğrama ile değiştirdi. Evin dış cephesi de sıvanarak boyanması ile aileye teslim edildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Alo, Evlat’tan, sıcak, dokunuş,
Yorumlar
Haber Yazılımı