Haber
10 Temmuz 2019 - Çarşamba 14:44
 
'AKP sayesinde kimse hastanede rehin kalmıyor'
AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney ilçe Sağlık ve Milli Eğitim müdürlüklerine yaptığı ziyarette ilginç açıklamalarda bulundu
SAĞLIK Haberi
'AKP sayesinde kimse hastanede rehin kalmıyor'

Güney öncelikle İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmanşen’i makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Akmanşen ile yapılan istişarelerde Eğitim ile alakalı vatandaşların kendilerine getirdiği sorunlar üzerine yapılan istişarelerin kurulacak sağlıklı iletişimler neticesinde daha hızlı çözüme kavuşturulacağı belirtildi.

 

 

"Sağlıkta yaptığımız devrimlere sahip çıkacağız"

 

İzmit İlçe Sağlık Müdürü Nazif Aksoy ile bir araya gelen Güney “Ak Parti Cumhuriyet tarihinden bu yana yapılamayan hizmeti iktidarımız süresince yapmaya muktedir olmuştur, Milletimiz artık hastanelerde rehin kalmamakta, ilaç kuyruklarında saatlerini heba etmemektedir, her şehre Şehir hastanesi projesiyle hastane kalitelerimiz Avrupa seviyesinin üzerine çıkarılmıştır, şimdi bizlere bu devrimlere sahip çıkara üzerine koymak düşer” dedi.

 

İlçe Sağlık Müdürü Nazif Aksoy ziyaretlerinden ötürü Güney’e teşekkür ederken sağlıklı ilişkilerinin devam etmesinden menün olacağını belirtti.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı