Haber
04 Şubat 2018 - Pazar 12:28
 
AK Parti’nin bel kemiği kadınlar
Başkan Karaosmanoğlu, AK Parti Gebze İlçe Kadın Kolları’nın 4’üncü Olağan Kongresi’nin ardından göreve seçilen Şenay Önder ve yeni yönetimini makamında ağırladı
- Haberi
AK Parti’nin bel kemiği kadınlar

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Gebze Kadın Kolları Başkanı Şenay Önder ve yeni yönetimini makamında ağırladı. 4’üncü Olağan Kongre sonrası seçilen Önder ve ekibine başarılar dileyen Karaosmanoğlu, “Şu bir gerçektir ki;  AK Parti hükümetlerinin ve AK Partili belediyelerin başarısında kadınlarımız çok önemli rol oynamaktadır. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın peşinden inançla ve azimle koşan sizler inanıyorum ki aynı kararlılıkla koşmaya devam edeceksiniz” dedi.


“VATAN SİZLERE MİNNETTARDIR”
16 yıldır dağ, taş demeden yorulmadan, bıkmadan yolumuza devam ediyoruz diyerek konuklarını ağırlayan Başkan Karaosmanoğlu, “Vatan ve millet sevgisinin kadını – erkeği yoktur. Bizler bu yola, ülkemize daha iyi hizmet edebilmek, Türkiye’yi ve Türk milletini çok daha iyi konumda ve lider bir seviyede görmek için çıktık. Bu nedenle gecemizi gündüzümüze katarak çalıştık, çalışıyoruz.  Bu davaya gönül verenler her zaman omuz omuza bir olarak, hedefe kilitlenerek hareket etmiştir. Partimizin milletiyle el ele yürüyüşünde kadın kollarımızın katkısı ve duası çok büyüktür. Vatan sizlere minnettardır” diye konuştu.


2019 ÇOK ÖNEMLİ
Cumhurbaşkanımızın her konuda sizlere verdiği önem ve değer sizlere duyulan güvenin eseridir hatırlatması da yapan Başkan Karaosmanoğlu, “Bu, sizlerin üzerimize çok daha fazla sorumluluklar yüklüyor. İnşallah Ak Kadınlarımız 2019'da da, daha önceki seçimlerde gösterdikleri başarıyı gösterecek ve Türkiye’yi 2023 ve 2071 hedeflerine taşıyacaklardır. 2019 seçimleri çok önemli.


“GÜVENİNE LAYIK OLACAĞIZ” 
Bütün dünyanın gözü bu seçimlerde olacak. 2019 seçimlerinde var gücümüzle, yılmadan, yorulmadan, yoğun bir şekilde çalışacağız. Ziyaret edilmeyen ev, sıkılmayan el, girmediğimiz gönül bırakmayacağız. 16 yıllık bir parti geçmişimiz var. Tecrübelerimizi sahaya yansıtacağız ve bunun sonucunda da ipi hep birlikte göğüsleyeceğiz. 2019'da bütün seçimleri kazanarak hep beraber Sayın Cumhurbaşkanımızın güvenine layık olacağız” diyerek sözlerini tamamladı. Görüşme karşılıklı fikir alışverişinin ardından sona erdi.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı