Haber
10 Ağustos 2018 - Cuma 22:47
 
AK Parti’liler Ankara’ya 80 otobüsle gidecek
AK Parti Genel Merkezi, önümüzdeki hafta iki önemli toplantı için hazırlık yapıyor. 14 Ağustos’ta 17’nci yaşını kutlayacak olan AK Parti’nin 6’ncı olağan büyük genel kurulu da 18 Ağustos’ta yapılacak.
KOCAELİ Haberi
AK Parti’liler Ankara’ya 80 otobüsle gidecek

14 Ağustos’ta yapılacak kuruluş yıldönümü toplantısına katılmayacak olan AK Parti Kocaeli Teşkilatları 18 Ağustos Cumartesi günü Ankara Arena Spor Salonu’nda yapılacak kongreye kalabalık olarak gitmeye hazırlanıyor. AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, kongrede oy kullanacak büyük kongre delegelerinin iki gün önceden, partililerin de Ankara’ya 80 otobüslük konvoyla gideceğini açıkladı.

ÖZEL SLOGANLAR VE PANKARTLAR
Eryarsoy, Kocaeli Teşkilatı’nın kongre salonunda her zamanki yerinde olacağını, il gençlik kollarının da hazırladıkları özel pankartları salona asacaklarını, özel sloganları atacaklarını söyledi. AK Parti’nin büyük kongresinde 27 büyük kongre delegesi ile doğal delege olan 7 milletvekillinin oy kullanma hakkı bulunuyor. AK Parti’nin büyük kongresinde oy kullanacak delegeler şunlar: Şemsettin Ceyhan, İbrahim Karaosmanoğlu, Osman Pepe, Nihat Ergün, Azize Sibel Gönül, Serpil Yılmaz, Emre Kahraman, Nurten Güngör, Muhammet Mehdi Kasapoğlu, Eyüp Ayar, Muzaffer Baştopçu, Mehmet Ali Okur, Cemalettin Kaflı, Mahmut Civelek, Mehmet Uzunoğlu, Hasan Ayaz, İrfan Ayar, Muzaffer Bıyık, Şener Söğüt, İdris Alp, İbrahim Şirin, Ali Osman Gür, Mustafa Kocaman, Şahin Talus, Recep Demirel, Erol Ölmez ve Osman Akbulut.

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı