Haber
19 Eylül 2019 - Perşembe 11:02
 
AK Parti İzmit’te 5 mahalleye yeni başkan
Ali Güney’in başkanlığında faaliyetlerine tam hız devam eden AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı bazı mahallelerde yeni mahalle başkanlarını göreve getirerek teşkilat içerisinde hizmet aşkı ve heyecanını diri tutmayı planlıyor
POLİTİKA Haberi
AK Parti İzmit’te 5 mahalleye yeni başkan

Beş yeni mahalle başkanının atamasının yapıldığı programda konuşan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, “Mahalleler siyasetin icra edildiği en çetin, en meşakkatli alanlardır, bu mecralarda alın teri döken, partimize destek olan her bir arkadaşımıza teşekkürü borç biliriz. Bu bir bayrak yarışıdır şimdiye dek partimize hizmet eden mahalle başkanlarımıza ve yönetimlerine müteşekkiriz, onlarla olan bağımız artarak devam edecektir, vazifeyi devralan yeni mahalle başkanlarımızın her birine de başarılar diliyorum” dedi.

 

Mahalle başkanlarının atamasında hazır bulunan Teşkilat Başkanı Murat Ergelen de, “Vazifeyi devreden her bir Mahalle Başkanımız ve Yönetimleri işlerini hakkıyla yapmışlardır, her birine teşekkür ederiz. Amacımız teşkilatlarımızı diri tutarak siyasette daha fazla arkadaşımıza yer verme gayesidir, bugün geçmişte İlçe Yöneticiliği yapmış bir arkadaşımızı Mahalle Başkanı olarak atıyoruz, ileride sürpriz atamalarda olacak. AK Partili her bir yol arkadaşımız Partimizin verdiği her bir vazifeyi ikiletmeden yapacak gönüllere sahip insanlardır” dedi.

 

YENİ ATANAN MAHALLE BAŞKANLARI

 

Orhan Mahallesi: Halit Gedik

 

Topçular Mahallesi: Abdullah Bülbül

 

Akpınar Mahallesi: Nazım Hacı Fettahoğlu

 

Kuruçeşme Kocatepe: Zülküf Varol

 

Kuruçeşme Doğan: Ayhan Gömeç.

 

whatsapp-image-2019-09-19-at-10.19.12.jpeg

 

whatsapp-image-2019-09-19-at-10.19.13-(1).jpeg

 

whatsapp-image-2019-09-19-at-10.19.13.jpeg

 

whatsapp-image-2019-09-19-at-10.19.14.jpeg

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı