Haber
13 Mart 2018 - Salı 23:18
 
AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz’a fahri Başkanlık Ünvanı verildi
Kulmahmut Horozum Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz’a fahri Başkanlık Unvanı verildi.
KOCAELİ Haberi
AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz’a fahri Başkanlık Ünvanı verildi

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, Kulmahmut Horozum Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunan Başkan Ayaz’ın son durağı Kulmahmut Horozum Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği oldu. Ayaz’a ziyaretinde, İzmit Belediyesi Meclis Üyesi ve Muhtar Masası Koordinatörü Mehmet Çetin, Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş ile ilçe yöneticileri eşlik etti.

 

Hasan Ayaz, ziyarette yaptığı açıklamada, “Derneklerimiz şehrimizin en önemli kuruluşlarındandır. Kentimizin gelişimine önemli katkıları bulunmaktadır. Her birimizin ortak derdi, şehrimizi, halkımızı daha iyi hale getirmektir. Çalışmalarınızda her zaman yanınızdayız” ifadelerini kullandı. Dernek olarak çalışmaları hakkında Başkan Ayaz’a bilgi veren Dernek Başkanı Güray Oruç, ziyaretleri için teşekkür etti. Konuşmaların ardından, Dernek Başkanı Oruç, Başkan Ayaz’a plaket takdim etti.

 

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı