Haber
11 Ocak 2019 - Cuma 15:54
 
AK Parti, Erdoğan'a hazır
AK Parti Kocaeli Teşkilatı bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek “Aday Tanıtım Programı” hazırlıklarını tamamladı
KOCAELİ Haberi
AK Parti, Erdoğan'a hazır

Cumhurbaşkanı AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla bugün  Yahya Kaptan’daki Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda gerçekleşecek olan Aday Tanıtım Programı öncesi spor salonundaki hazırlıklar dün geç saatlerde tamamlandı. AK Partili gençler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için büyük sürprizler hazırladılar. Cumhurbaşkanı Erdoğan hava durumuna göre dışarıda salona giremeyen partililere geçtiğimiz programlarda yaptığı gibi kısa bir miting yapacak.  Gerçekleştirilecek olan program öncesi spor salonu etrafında bulunan alanı polis barikatlar ile çevrilirken salon dışında ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın geçeceği güzergah üzerinde Kocaeli Emniyeti gerekli önlemleri alacak.

 

AK GENÇLER OLDUKÇA İDDİALI

 

Saat 14.00’da başlayacağı duyurulan programın miting olması durumunda biraz daha geç başlaması bekleniyor.  AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada bir ilke imza atacaklarını ve en görkemli organizasyonlarını yapacaklarını söylemişti. Sahnenin önündeki alan kırmızı balonlarla donatılmış durumda.  Kurulan platform yukarı doğru çıkarılacak ve hazırlanan sürpriz karografi meydana çıkacak.

 

154 ADAY ADAYI GÜNLERCE BEKLEDİ

 

AK Parti’de belediye başkan aday adaylığına 154 isim günlerce genel merkezden açıklama beklerken birçok liste ortaya çıkmasının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan adayları ilimize gelerek resmen kendisi açıklayacak.  Aday adaylarından hangi isimlerin belediye başkan adayı olacağının il başkanlığı tarafından açıklanmayacağını belirten İl Başkanı Abdullah Eryarsoy dün akşam saat 17.00’ye kadar genel merkezden aday gösterilen isimlere resmi tebliğin yapılacağını söyledi.

 

İZMİT İÇİN 10 İSİM ADAY ADAYI OLMUŞTU

 

İzmit Belediye Başkanlığı adaylığı için Hicran Bozkurt, Sinan Üner, Tahir Akman, Hikmet Rabbani Işık, Talha Kös, Mehmet Zekeriya Özak, Ali Korkmaz, Erdoğan Şentürk ve ilçe başkanlığı görevinden istifa eden Hasan Ayaz’ın başvuru yaptığı açıklanmıştı. Azize Sibel Gönül’ün ise başvurusunu Ankara’ya yaptığı belirtildi. Bugün bu isimlerden biri mi?  Yoksa sürpriz bir isim mi açıklanacak?

 

Kaynak: Editör: OĞUZHAN AKTAŞ
Etiketler: AK, Parti,, Erdoğan'a, hazır,
Yorumlar
Haber Yazılımı