Haber
14 Şubat 2018 - Çarşamba 10:21
 
AK Parti’de mülakat var
Başbakan Binali Yıldırım’ın da katılımı ile 25 Şubat Pazar günü yapılacak AK Parti 6. İl Olağan Kongresi için, yeniden başkan adayı olmasına karar verilen Şemsettin Ceyhan, 50 kişilik il yönetimini oluşturmak için yoğun mesai harcıyor
- Haberi
AK Parti’de mülakat var

Yönetici olmayı talep edip, başvuruda bulunan kişi sayısının 140’a ulaştığı aktarıldı. AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın yönetime girmek isteyenlere yönelik verdiği bir haftalık başvuru süresi doldu. 50’si il yönetimi olmak üzere toplam 140 kişinin il yönetimine girmek için il müracaat ettiği öğrenildi. Genel Merkez Bölge Koordinatörü Murat Yıldırım, bugün il binasında yönetime girmek isteyenlerle mülakat yapacak.

ÜÇ ESKİ BAŞKAN

 AK Parti İl yönetiminde yer almak için başvuranlar arasında İzmit eski İlçe Başkanı Ali Korkmaz, Körfez eski İlçe Başkanı Osman Badem ve Gebze eski ilçe Başkanı Hasan Soba da yer alıyor. AK Parti İl Yönetim Kurulunda yer alan Ahmet Berberoğlu, Adnan Turan, Yakup Karaaslan, Gülcan Kocabıyık, İshak Yıldırım, Orhan Barış, Yusuf Akın ve Abdullah Eryarsoy’un yeni yönetimde de yer almaları bekleniyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti’de, mülakat, var,
Yorumlar
Haber Yazılımı