Haber
07 Kasım 2018 - Çarşamba 15:41
 
AK Parti’de İlçeler için görüşmeler sürüyor
Aday adayı olacak isimler kendini son güne saklarken Gölcük için Sedat Yücel, Kartepe için Şükrü Karabalık İl Başkanı Abdullah Eryarsoy ile görüştü.
KOCAELİ Haberi
AK Parti’de İlçeler için görüşmeler sürüyor

AK Parti’de 31 Mart yerel seçim hareketliliği kulislerde devam ederken aday adaylarının istişaresi de sürüyor. İlk iki gün resmi başvurunun olmadığı İzmit ilçede, diğer ilçeler için aday olacak isimler İl Başkanı Abdullah Eryarsoy ile görüşüp istişare yaptı. Bu kapsamda Gölcük İlçe eski Başkanı Sedat Yücel Gölcük Belediye başkanlığı için Başkan Eryarsoy ile görüşürken Kartepe belediye eski başkanı Şükrü Karabalık ise Kartepe için görüştü.

 

Kartepe Belediye eski Başkanı Şükrü Karabalık, aday adayı olup olmayacağını birkaç güne açıklayacağını söyledi.

 

‘BİRKAÇ GÜNE AÇIKLARIM’

Kartepe eski belediye Başkanı Şükrü Karabalık, İl Başkanı Abdullah Eryarsoy ile görüştükten sonra ne zaman aday adayı olacaksınız sorusuna “İl başkanım ile görüştüm. İlçe Başkanı Mustafa Kocaman ile de görüştükten sonra aday adayı olup olmayacağını açıklayacağım” dedi.

 

Gölcük ilçe eski Başkanı Sedat Yücel, belediye başkanlığı için Abdullah Eryarsoy ile görüştü. Aday adayı olup olmayacağını ilerleyen günlerde açıklayacak.

 

Kaynak: Editör: OĞUZHAN AKTAŞ
Etiketler: AK, Parti’de, İlçeler, için, görüşmeler, sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı