Haber
14 Eylül 2017 - Perşembe 18:17
 
AK Parti davayı izlemeye geliyor
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı İnsan Hakları Başkanı Ravza Kavakçı Kan, Kandıra'da devam eden FETÖ davasını izlemek üzere yarın heyetiyle ilimize geliyor
- Haberi
AK Parti davayı izlemeye geliyor

Kandıra'da devam eden FETÖ davasını izlemek üzere yarın heyetiyle ilimize geliyor.  Yarın saat 10.00’da başlayacak davayı AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, yarın Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakçı Kan'ın ilimize gelerek FETÖ davasını takip edeceğini duyurdu. Kan'a genel merkezden kalabalık bir ekibin eşlik edeceği öğrenildi. Yılmaz, duyurusunda şu ifadelere yer verdi: "Hassasiyetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Bu davanın Fetö davaları içinde önemli bir yeri var. Kamuoyunun dikkatinin üzerinde olması gerekiyor.

AVUKATLARI DAVET ETTİ

Diğer illerde izlediğimiz Fetö davalarının aksine çok önemli itirafçıların olduğu, 18 "mahrem abi" denilen hainin yargılandığı böylesine bir davanın, dördüncü gününde, bugün de bir tane müdahil avukat yoktu. Hukukçularımızı fahri olarak göreve davet ediyorum.  Bu tablo Kocaeli'ne yakışmıyor."

 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı