Haber
23 Aralık 2018 - Pazar 17:00
 
Ahmet Şahin: 3 nokta transfer yapacağız
Ligin ilk yarısını düşme hattının 2 puan üzerinde sıkıntılı bir yerde bitiren Gölcükspor’da Başkan Ahmet Şahin değerlendirme yaptı.
KOCAELİSPOR Haberi
Ahmet Şahin: 3 nokta transfer yapacağız

Ahmet Şahin’in açıklamaları şöyle:

 

“7-8 İSİM DEĞİŞECEK”

 

“26 Aralık Çarşamba günkü kongreyle ilgili hazırlıklarımız sürüyor. Kendi istekleriyle ayrılacak olan arkadaşlarımız var. Yönetime alacağımız yeni isimlerle görüşüyoruz. Ekonomik anlamda güç katacak yeni isimler arıyoruz. Şu an için şunlar gider, bunlar gelir diyemiyorum, sadece 7-8 değişiklik olacağını söyleyebilirim”

 

“3 TRANSFER YAPACAĞIZ”

 

“Ara transferde 3 nokta transfer yapacağız. 24 Erzincanspor’dan kesin olarak ayrılan eski futbolcumuz Sedat ile konuştuk, büyük ölçüde anlaştık. Santrafora mutlaka bir takviye yapacağız. Ali Mert’in sezonu kapatmasının ardından savunmanın soluna da bir transfer yapacağız. Zaten kadromuz iyi, sıkıntı yaşadığımız yerlere yapacağımız takviyelerle ikinci yarıda düşme potasından uzaklaşırız”

 

“HEDEFİ YAKALADIK”

 

“Sezon başı ilk yarı için puan öngörümüz 19-20 idi. Bir puan eksik topladık. Bu da doğaldır. Hedefi yakaladık diyebilirim. İç sahada zeminle ilgili sıkıntılar yaşadık. Tekniği yüksek, genç futbolcular bundan etkilendik. Yoksa 4-5 puan fazla alabilirdik. Gölcük Şehir Stadı’nın zemini yenilendi, ikinci yarıda orada olacağız”

 

“ÖDEME SIKINTISI YOK”

 

“Ödemelerle ilgili bir sıkıntımız yok. Peşinatları, maç başlarını günü geldiğinde ödemeye çalışıyoruz. İkinci yarıda biraz açığımız olacak. Yeni gelecek yöneticilerden bir kısmını halletmeyi düşünüyoruz. Siyasi iradeden de beklentimiz var. Dışarıdan gelecek 500 bin TL ilaç gibi gelir. Hele bu rakam 1 milyon olursa sezonu sıfır borçla kapatırız”

 

“ENDİŞEMİZ YOK”

 

“Belediye Başkanımız Mehmet Ellibeş gidiyor gibi elbette çok üzgünüz. Görev süresi içerisinde her zaman kulübün yanında olan başkanımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Yeni dönemle ilgili bir endişemiz yok. Partilerin aday adaylarına baktığımızda her birinin Gölcükspor’a elini uzatacak isimler olduğunu görüyoruz”

 

“ATİNA TAKIMI DEĞİLİZ”

 

“Büyükşehir Belediyesi sezon başında Gebzespor’a transferi açmak için 500 bin TL gönderdi. Bizim de ihtiyaçlarımız var. Biz Atina’nın takımı değiliz. Aynı kaynağı beklemek bizim de hakkımız. Ha, sana güvenmiyoruz diyorlarsa gereğini yapar, çekilirim. Önemli olan Gölcükspor. Yeterli kaynak aktarılsın, benim olup olmamam hiç önemli değil”

 

“LOKOMOTİF KOCAELİSPOR”

 

“Kocaelispor bu kentin lokomotifi, elbette en büyük desteği hak ediyor. Lokomotif olmadan vagonların ilerlemesi mümkün değil. Öncelik Kocaelispor’undur, bu yönde atılın adımlara, verilen desteğe söyleyecek sözümüz yoktur. Ancak ilçe kulüplerinin de ayakta durması için Büyükşehir’in yardımcına ihtiyacı var”

 

“BÜYÜKAKIN’DAN UMUTLUYUZ”

 

“Ak Parti’nin Büyükşehir Belediye başkan adayı Tahir Büyükakın’ı genel sekreterlik döneminde Kocaelispor’a yaptığı katkılarla biliyoruz. Göreve gelmesi durumunda gerek Kocaelispor, gerekse ilçenin diğer profesyonel kulüplerine destek vereceğinden kuşku duymuyoruz. Büyükşehir ilçenin profesyonel kulüplerine her yıl belli bir kaynak aktarmalı”

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı