Haber
17 Temmuz 2019 - Çarşamba 11:48
 
Adnan Oktar'ın kediciklerinin kimlerle cinsel ilişkiye gireceğine karar veren isim
İnternet Haber'de yer alan habere göre, Adnan Oktar Suç Örgütü’ne yönelik soruşturma kapsamında hazırlanan iddianamede, örgüt üyesi olan İstanbul Gömlekleri’nin sahibi Mehmet Alp Ünlü’nün kadınların kimlerle turnikeye (ilişkiye) gireceğini belirlediği yer aldı.
GÜNCEL Haberi
Adnan Oktar'ın kediciklerinin kimlerle cinsel ilişkiye gireceğine karar veren isim

Dijital materyallerin incelemesinde şüpheli Nurşah Aksoy’dan elde edilen flash bellekte örgüt üyesi erkek hakkında durumları ile ilgili bilgilerin yazıldığı tespit edildi. İstanbul Gömlekleri’nin sahibi olan örgütün “emniyet imamı” Mehmet Alp Ünlü de o isimler arasında yer alıyor.


Notta Ünlü için, “Kendisine miras kalmıştı. Ama detayları bilmiyoruz. Anladığım kadarıyla batmak üzereler. Mirasla ilgili tedbir almak gerekebilir” denildi. Savcı Ünlü’nün 1989’dan beri örgütte yer aldığını belirterek şu ifadelere yer verdi:


Örgütteki birçok kişi dahi bilmeden gizli faaliyetlerde bulundu

 

“Kızların turnikeye gireceği erkekleri belirlediği, örgütün emniyet ve yargıdaki bağlantılarını sağlayarak hukuk birimi ile koordineli çalıştığı, bu kapsamda Ataköy Marina’da bağlı teknede birçok hakim ve savcıyı ağırladığı, örgütteki görevi gereği siyasi kişiliklerle ve polis teşkilatından tanıdıkları vasıtasıyla örgüte yarar sağladığı, genelde örgütten uzakta olduğu, örgütle bağlantısı deşifre edilmeden örgütteki birçok kişi dahi bilmeden gizli faaliyetlerde bulunduğu anlaşılmıştır.”

 

ByLock kullanıcısı olduğu iddiasıyla gözaltına alındığını öğrendim

 

İddianamede İtirafçı şüpheli Yıldız Arık ise, “2017 başında, bir gün ben Adnan Oktar’ın Kandilli’de kaldığı evde bulunduğum sırada bir olay öğrendim. Örgüt elemanı Demet Görünür’ün FETÖ soruşturmasında ByLock kullanıcısı olduğu iddiasıyla gözaltına alındığını öğrendim. 

 

Adnan Oktar bunu hiç garipsemedi

 

Bunun üzerine Adnan Oktar bu konuyla ilgili ‘Demet abladır, oraya yakışır’ tarzında kendince espriler yapıp güldü. Ben bu kadar önemli bir konuda espri yaptığı için çok şaşırdım ama Adnan Oktar bunu hiç garipsemedi. Konunun diğer üyeler tarafından duyulmaması için örgüt içinde konuşulmasını yasakladı. Bildiğim kadarıyla akıbetini öğrenmek için bir avukat gönderdi. Sonra adli kontrolle serbest bırakıldığını söylendi” dedi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı