Haber
25 Mart 2018 - Pazar 15:18
 
Aden ailesi moral depoladı
Kocaeli Aden Dental Group Aden Ağız ve Diş Sağlığı çalışanları, Safran Restoran’da bir araya gelerek gönüllerince eğlendi
KOCAELİ Haberi
Aden ailesi moral depoladı

Aden Dental Group Yönetim Kurulu Başkanı Teoman Tandoğan, İşletme Müdürü İlknur Boztaş, Volkan Severcan, Bora Bayrak, Kevser Edibe Akbaş, Gönül Uluce Okumuş ve Deniz Bozoğlu personeliyle birlikte yoğun iş temposu ve günün yorgunluğunu atmak, bir araya gelip, moral depolamak amacıyla buluştukları Safran Restoran’da güzel bir gece yaşadı.

 

BİRLİK VE DAYANIŞMA ÖRNEĞİ

 

Kocaeli Aden Dental Group Aden Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Diş Doktoru Teoman Tandoğan, “Çalışanlarımızla güzel bir gece geçirmek için bu gece burada bir araya geldik. Yaklaşık 2 yıl önce kurduğumuz Aden Dental Group personeli ile yoğun iş stresinden kurtulmak amacıyla güzel bir gece geçireceğiz. Katılımlarınızdan dolayı tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

 

HER MASAYA GİTTİLER

 

İzmit Yahyakaptan Mahallesi, Kartepe ve Başiskele’de diş sağlığı merkezleri bulunan Aden Dental Group gecesinde Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Teoman Tandoğan ve Yönetim Kurulu üyeleri, geceye katılan çalışanlarının masalarına giderek onlarla iş ortamı dışında da birlikte olmanın güzel bir örneğini sergiledi.

 

ÇETİN VE BETÜL COŞTURDU

 

Kocaeli Aden Dental Group’un Safran Restoran’da düzenlediği gecede sahne alan Çetin-Betül Demirci çifti, kendilerine özgü müzik tarzlarıyla geceye farklı bir renk kattı. Jazz’dan twiste, Anadolu türkülerinden, Ankara havalarına, poptan Roman havalarına kadar geniş bir repertuar sunan ikili deyim yerindeyse davetlileri coşturdu.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı