Haber
12 Temmuz 2018 - Perşembe 16:40
 
7 yıldızlı ilçe Başiskele’ye 30 milyon liralık yatırım! Hem hastane hem iş merkezi
Özel Sağlık Sektöründe 20 yıldır hizmet veren Aile Konak Hastanesi, Başiskele’de butik bir hastane ve iş merkezi projesine başlayacak. Aile Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şahin Talus, ayrıca ilimizin ilk yaşlı bakım merkezinin müjdesini verdi
EKONOMİ Haberi
7 yıldızlı ilçe Başiskele’ye 30 milyon liralık yatırım! Hem hastane hem iş merkezi

HASTANE KADROSU GÜÇLENİYOR

Aile Konak Hastanesi Gölcük, Adapazarı ve Gebze hastanelerinden sonra Başiskele’ye de yatırım yaparak sağlık sektöründe söz sahibi olmaya devam edecek. Hekim kadrosunu; Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Mustafa Göktan’ı, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz Uzmanı Uz. Dr. Elif Reyhan Şahin’i, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uz. Dr.Tuncer Saydanoğlu’u bünyesine katarak güçlendiren Aile Konak Hastanesi, bölgeye muhteşem bir tesis de kazandırmak için kolları sıvadı.

 

 

7 YILDIZLI BİR HASTANE OLACAK

Tanıtım toplantısında konuşan Aile Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şahin Talus, “Başiskele’de yapacağımız butik hastanemizin taslağı bitti. Ağustos ayında inşaata başlayacağız. 7 yıldızlı Başiskele’ye yedi yıldızlı bir hastane kazandıracağız. 30 milyonluk bir yatırım olacak. Başiskele halkından gelen isteğe bağlı olarak bu projeye başlayacağız. Hastane projemizin dışında Kocaeli’ne ilk yaşlı bakım merkezini biz kazandıracağız” diye konuştu.

 

Ayrıntılar gezeteniz MAVİ KOCAELİ'de...

 

Kaynak: Editör: OĞUZHAN AKTAŞ
Yorumlar
Haber Yazılımı