Haber
11 Eylül 2017 - Pazartesi 06:42
 
7 Mahallede tek listeli seçim
Alikahya Merkez, Alikahya Atatürk, Alikahya Karadenizliler, Alikahya Fatih, Alikahya Cumhuriyet, Akarca ve Fevzi Çakmak Mahalleleri'ndeki delege seçimlerinde tek liste üzerinde uzlaşıldı.
- Haberi
7 Mahallede tek listeli seçim

MECLİS ÜYELERİ

CHP İzmit İlçe eski Başkanı Selman Yıldırım, Alikahya bölgesindeki seçimleri yakından takip etti. Yine meclis üyeleri Ersin Albayrak, Birol Sağlam ve Ercan Uğurlu da bu bölgedeki seçimlerle ilgilendi ve sandıktaki görevlerini icra etti.

Alikahya Cumhuriyet Mahallesi'nin delegeleri: Kenan Hamdi Duman, Mübeccel Doğramacı, Hasan Genç, Kadriye Çakmak, Çetin Zafer Erdoğan, Dilşah Turgut, Remzi Polat, Ayşe Kayalar, Ayfer Eraslan ve Çetin Sarıca. Fevzi Çakmak Mahallesi'nin delegeleri: Selman Yıldırım, Gökmen Sağlam, Hasan Özaydın, Ayhan İlhan, Çağdaş Engin, Zeynep Şerifağaoğlu, Melek Akyol, Anıl Deniz Pişkin ve Çetin Turan.

 Yuvam Akarca Mahallesi'nin delegeleri: Ersin Albayrak, Yakup Kara, Semiha Avcı, Hasan Türkücüoğlu ve Arkın Kemal Tokgöz.

 Alikahya Atatürk Mahallesi'nin delegeleri:

Ünal Kesgin, Mehmet Erdem, Busenur Umurlu, Güngör Yaşar, Yücel Arıcan, Mustafa Keleş ve Mustafa Sarıca. Alikahya Fatih Mahallesi'nin delegeleri: Gökhan Arpacı, Berker Daş, Onur Tokgöz, Burcu Yazıcı ve Osman Boz. Alikahya Merkez Mahallesi delegeleri: Tuncay Dalgıç, İlhan Ağca ve Erdoğan Özsoy.

Karadenizliler Mahallesi: Baykal Aydın.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı