Haber
07 Ağustos 2019 - Çarşamba 15:34
 
4 ilçeden Mehmet Ellibeş’e kutlama
31 Mart seçimleri öncesi Genel Merkez tarafından AK Parti İl Başkanlığına atanan Mehmet Ellibeş’e ‘hayırlı olsun’ ziyaretleri devam ediyor.
YEREL POLİTİKA Haberi
4 ilçeden Mehmet Ellibeş’e kutlama

AK Parti'de ilçe danışma meclislerini tamamlayan Darıca, Dilovası, Derince ve İzmit İlçe Başkan ve yönetim kurulları, belediye başkanları ve belediye meclis üyeleri, bugün İl Başkanı Ellibeş’i ayrı ayrı ziyaret edip kutluyor; hayırlı olsun dileklerinde bulunuyor.

 

Ellibeş’e ilk ziyareti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ile belediye meclis üyeleri yaptı. Osman Akbulut başkanlığındaki Dilovası, Selçuk Çakıroğlu başkanlığında Derince ve Ali Güney başkanlığındaki İzmit İlçe yönetim kurulları ile ilçelerin partili belediye başkanları ve belediye meclis üyeleri de Ellibeş’e ziyarette bulunacak.

 

Darıca heyetinin yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Ellibeş, “31 Mart seçimlerinde, Darıca’da başarılı bir sonuç elde ettiniz; Darıca en güçlü desteği verdi. AK Parti bayrağını yere düşürmediniz; belediye başkanımız meclis üyeleri ile başarılı hizmetler yapacak, Darıca’yı kucaklayacaklar.” dedi. Çalışma heyecanın bitmemesi gerektiğini belirten Ellibeş şöyle konuştu: “Bizim sevdamız, memleket sevdası. Milli ve manevi değerlerimiz için gözümüzü kırpmadan canımızı seve seve veririz. Halkımızın bize olan samimi desteği güçlü bir şekilde devam ediyor. Kutlu yolda yürürken halkımızla dün olduğu gibi bugünde kol kola yürümeye devam edeceğiz. Halkımızın bizden beklentilerini, sahada tespit edelim. Bu bizim asli görevimiz. Bu partiyi millet kurdu, millet bugünlere taşıdı. Hep halkın içinde olacağız Onlarla üzülüp, onlarla sevineceğiz, iyi ve kötü günlerinde hep yanında olacağız.”

 

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay, 14 mahalle de teşkilatı olan ilçe yönetimi olarak belediye başkanı, belediye meclis üyeleri ve teşkilatlarla uyumlu bir şekilde çalıştıklarını söyledi. Ellibeş’in uzun yıllar belediye başkanlığı yapmasının kendileri için de avantaj olduğunu söyleyen Darıca Belediye Başkanı Bıyık, teşkilatlarla barışık olarak Darıca halkına hizmet edeceklerini ifade etti. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı