Haber
08 Temmuz 2018 - Pazar 16:32
 
3 sene sonra cesedi bulunan elektrikçinin babası konuştu!
Kocaeli Emniyet Müdürü ekipleri, İzmit’te 3 yıldır kayıp olarak aranan elektrikçi Erman Kızıltan’ın(33) gömülü cesedini buldu. Olayın hemen ardından açıklamalarda bulunan Erman Kızıltan’ın babası Recep Kızıltan, “Savcımıza ve Asayiş Şube Cinayet Büro Amirliği ekiplerinden Allah razı olsun. Gerekeni yaparak sonuca ulaştılar” dedi.
ASAYİŞ YEREL Haberi
3 sene sonra cesedi bulunan elektrikçinin babası konuştu!

CİNAYET BÜROYA TEŞEKKÜR ETTİLER

Kocaeli Emniyet Müdürü Sayın Necati Denizci’ye ve ekibine çalışmalarından dolayı teşekkür eden baba Recep Kızıltan, “Savcımıza ve Asayiş Şube Cinayet Büro Amirliği ekiplerinden Allah razı olsun. Teşekkür ediyoruz. Dosyayı 3 yıldır emniyetimizle birlikte takipteydik. Son gelişmelerden haberimiz vardı. Elimize gelen bilgilerle emniyet ve savcılık harekete geçerek, olayla ilgili eski ortağı A.G. ve diğer T.A., H.S. ve C.Ö. isimli 4 şahıs gözaltına alındı. Gerekeni yaparak sonuca ulaştılar. Teşhis sonucunda ayakkabısından cenazenin bize ait olduğunu anladık. Cenazemiz otopsi için gerekli yerlere gidecek. Öldürülüş şekli hakkında bilgi sahibi değiliz. Şahsi fikrimiz olarak maddi açıdan menfaatleri olduğunu düşünüyoruz. Bir hafta on gün gibi süre sonra Bağçeşme Mezarlığında toprağa vermeyi düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

 

                                                                Baba Recep Kızıltan

 

NE OLMUŞTU?

İzmit’te elektrikçilik yapan Erman Kızıltan, 19 Mayıs 2015 tarihinde, eşiyle konuştuktan sonra ortadan kayboldu. Olaydan 1 gün sonra ise Kızıltan'ın aracı, Sapanca'da ormanlıkta bulundu. Erman Kızıltan'ın ailesinin kayıp başvurusu üzerine polis ekipleri, çalışma başlattı. Nursevil Kızıltan ise bu süreçte, televizyon programlarına katılıp, eşinin bulunmasını istedi. Kızıltan’ın cinayet düğümü Kocaeli Emniyet Müdürü Necati Denizci’nin ekibinden oluşan Asayişten Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Kaan Yılmaz, Şube Müdürü Ömer Kodal, Cinayet Büro Amiri Hikmet Çakıcı ve çok sayıda dedektif ile çözüldü. Yapılan çalışmalar sonucu, önceki gece, Erman Kızıltan'ın Kartepe ilçesinde toprağa gömülü cesedi bulundu.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı