Haber
09 Ocak 2019 - Çarşamba 13:27
 
3 saat boyunca kapı zilini yaladı!
ABD'de üç saat boyunca kapı zilini yalayan adam, güvenlik kameralarına yakalandı. ABD'nin konuştuğu adamı polis yakalamak için çalışma başlattı.
DÜNYA Haberi
3 saat boyunca kapı zilini yaladı!

ABD'nin Kaliforniya eyaletinin Salinas ilçesinde yaşan Dungan ailesinin kapı zilini 3 saat boyunca yalayan ada, güvenlik kameralarına yansıdı. Polis, söz konusu şahsı yakalamak için çalışma başlattığını söyledi.

 

"ŞÜPHELİNİN KİMLİĞİNİ BELİRLEMEK UZUN SÜRMEDİ"

 

Şoke eden görüntüleri izleyen ev sahipleri, görüntüleri izledikten sonra durumu polise bildirdi. Salinas Polis Departmanı Sözcüsü olayla ilgili açıklama yaparak "Görüntünün çok net olmasına şaşırdık, şüphelinin kimliğini belirlemek uzun sürmedi" dedi.

 

33 YAŞINDAKİ ROBERTO DANİEL ARROYO

 

Polis, kapı zilini yalayan şahsın 33 yaşındaki Roberto Daniel Arroyo olduğunu açıkladı ve yakalanması için arama çalışması başlatıldığını ifade etti.

 

Sylvia Dungan, kendisinin ve eşinin olayın gerçekleştiği saatlerde dışarda olduklarını fakat çocuklarınnın evde uyuduğu söyledi.

 

"HİÇ KİMSEYE ZARAR VERMEDİ"

 

Sylvia Dungan, "Daha sonra bu görüntülere gülmeye başladım çünkü teknik olarak hiçbir şeye ve hiçkimseye zarar vermedi" dedi.

 

Olayın ardından aile hafta sonu boyunca zili sterilize etmek için uğraştığı bilgisi aktarıldı.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı