Haber
17 Temmuz 2019 - Çarşamba 11:04
 
3 bin doğumda bir görülüyor! Defne bebek dişleriyle dünyaya geldi
İSTANBUL’da yaşayan Özlem ve Görkem Yüceer çiftinin ilk çocukları Defne bebek, 3 bin doğumda bir görülen alt damağında iki dişiyle dünyaya geldi. Durum karşısında aile şaşkınlığını gizleyemezken, doktorları Defne bebeğin dişlerin cerrahi müdahaleyle alınması gerektiğini söyledi.
YAŞAM Haberi
3 bin doğumda bir görülüyor! Defne bebek dişleriyle dünyaya geldi

İstanbul’da yaşayan Özlem (30) ve Görkem Yüceer (36) çiftinin iki hafta önce bir kız bebekleri dünyaya geldi. Diğer bebeklerden farklı olarak alt iki dişiyle hayata gözlerini açan Defne, hem ailesini hem de doktorları şaşırttı. Defne bebeğin dişlerinin cerrahi operasyonla alınacağı belirtildi. Bebeğinin dişli doğduğunu ilk duyduğunda bunun şaka olduğunu zannettiğini söyleyen anne Özlem Yüceer, "Daha önce böyle bir şey hiç duymamıştım, çok şaşkınım" dedi.

 


"Hamileyken rüyamda görmüştüm"


'Bebeğimin dişlerini görene kadar duruma inanamadım' diyen Özlem Yüceer, "Daha sonra gördüğümde ve beslenmeye başladığımda daha da fark ettim. Bizim için şaşırtıcı bir durum oldu. Dişlerin alınacağı ve bunun korkulacak bir işlem olmadığı söylendi. Dişleri en kısa zamanda çektirip bebeğimiz normal hayatına devam edecek. Doğumdan önce 7 aylık hamileyken Defne'nin dişli doğduğunu rüyamda görmüştüm. Doğumda söylenince aklıma o rüya geldi. Benim için enteresan bir an oldu" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı