Haber
21 Mart 2018 - Çarşamba 14:19
 
20 aylık bebeğe tecavüz iddiası!
Balçiçek İlter'in Star TV'de yayınlanan programına katılan bir hasta bakıcı, eskiden çalıştığı özel hastaneye istismara uğramış 20 aylık bir bebeğin getirildiğini ancak doktorların durumu polise bildirmediğini iddia etti.
TEKNOLOJİ Haberi
20 aylık bebeğe tecavüz iddiası!

Star TV'de yayınlanan Balçiçek İlter'le Olay Yeri Programı'nda herkesin kanını donduran bir iddia gündeme geldi. 42 yaşındaki hasta bakıcı T.B., Bakırköy'de bulunan özel bir hastanede çalışırken, 2017 yılının yaz aylarında 2015 doğumlu H.K. adlı bir kız bebeğin solunum yetmezliği nedeniyle hastaneye ailesi tarafından getirildiğini iddia etti. Hasta bakıcı, çocuğun hastaneye geldikten bir saat sonra öldüğünü söyledi.

 
BEZİNİ DEĞİŞTİRİRKEN FARK ETTİ
 
İddiaya göre kız bebek hastaneye solunum yetmezliği sebebiyle getirildi. T.B. bebeğin bezini değiştirirken istismara uğradığını gördü. Doktorlar muayene sonrası H.K.'ye kronikleşmiş tecavüz vakası teşhisi koydu.
 
 
İHBAR ETTİĞİ İÇİN KOVULDU
 
Hasta bakıcı T.B.'nin iddiasına göre istismar vakası özel hastane tarafında polise bildirilmedi. Vicdan azabı duyan hasta bakıcı daha sonra 155'i arayarak kendisi ihbarda bulundu. T.B.'nin iddiasına göre istismar vakasını ihbar ettiği için 10 aydır çalıştığı hastaneden mobbing uygulanarak işinden kovuldu.
Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı