Haber
20 Temmuz 2019 - Cumartesi 12:13
 
17 yaşındaki Şevval kalp krizi geçirerek öldü
İzmitli 17 yaşındaki öğrenci Şevval, rahatsızlığı nedeniyle tedavi görüyordu. Son olarak tedavi gördüğü KOÜ Umuttepe Araştırma ve Uygulama Hastanesinde hayata gözlerini yumdu.
ASAYİŞ Haberi
17 yaşındaki Şevval kalp krizi geçirerek öldü

TEDAVİ GÖRÜYORDU

 

İzmit Tavşantepe Mahallesinde ikamet eden Şevval Okur Sakarya’da Anadolu Lisesi son sınıfta okuyan 17 yaşındaki öğrenci Şevval, yaz tatili için İzmit’e ailesinin yanına geldi. Şevval rahatsızlığı nedeniyle hastanelerde uzun yıllardır tedavi görüyordu. En son tedavi gördüğü Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde dün öğle saatlerinde kalp krizi geçiren Şevval hayatını kaybetti.

 

ÇOK SEVİLİYORDU

 

Cenazesi hastanede tamamlanan işlemlerin ardından ailesine teslim edildi. Çevresinde arkadaşları tarafından çok sevilen Şevval’in vefatı herkesi üzüntüye boğdu. İzmit Tavşantepe Mahallesi Kireçocakları mevkii Esen Sokak No.133 adresinde ikamet eden Ahşap merdiven marangoz ustası Ekrem Okur ve Raime Demir Okur’un 2 çocuğundan biri olan Şevval cenazesi öğle namazına müteakiben Kandıra ilçesi Aksakal Köy Camiinde kılınan cenaze namazı sonrası Aksakal Köy Mezarlığında toprağa verildi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı