Haber
11 Aralık 2017 - Pazartesi 07:51
 
17 yaşındaki genç oyuncuya uçakta taciz
Hindistan sineması Bollywood'un genç aktrislerinden Zaira Wasim, uçak seyahatinde yaşadığı tacizi sosyal medyadan paylaştı. Genç oyuncunun paylaşımı sonrası iş adamı olduğu açıklanan Vikash Sachdev isimli tacizci yakalanarak gözaltına alındı
GÜNCEL Haberi
17 yaşındaki genç oyuncuya uçakta taciz

Bollywood’un genç yıldızlarından Zaira Wasim, yaşadığı tacizi sosyal medyadan paylaştı. 17 yaşındaki Wasim, Hindistan’ın Delhi şehrinden Bombay şehrine yaptığı uçuşta, arka koltuğunda oturan orta yaşlı bir kişi tarafından tacize uğradığını açıkladı. “Önce türbülanstan dolayı olduğunu sandım ancak daha sonra arkamdaki yolcunun sürekli ayağını sırtıma ve boynuma değdirdiğini fark ettim” ifadelerini kullanan Wasim, tacizcisinin ayağının fotoğrafını çekip Instagram hesabından paylaştı.

 


Yapılan incelemelerin ardından ismi Vikash Sachdev olarak açıklanan işadamı gözaltına alındı. Havayolu şirketinden de konuyla ilgili bir açıklama yapıldı. Açıklamada, “kabin görevlileri bir terslik olduğunu, ancak iniş için yerlerine geçtikleri sırada fark etmiş. Olayla ilgili tarafımızca soruşturma yürütülmektedir. Yetkililerimiz Bayan Wasim ile görüşmek ve yardımcı olmak üzere Bombay'a gittiler” ifadeleri kullanıldı.

 

Tacizci işadamı Vikash Sachdev ise, ortada bilinçli bir taciz olmadığını ileri sürdü.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı